EN SON

Hakkımızda

Yazılım Teknolojilerine dair herşey...

Kurumlara ve bireylere iş hayatında ve gündelik hayatta yardım edecek yeni, eğlenceli ve güzel fikirlerden yola çıkarak sizlere E-Öğrenme, M-Learning, M-Ticaret, E-Ticaret, Web Servis Entegrasyonu hizmetleri sunmaktayız.

 

İhtisas alanımız Microsoft ve Android platformları üzerinedir.  

 

Firmamız; yazılım sektöründe ki geliştirdiğimiz projelerimizi en kaliteli hizmetle üretip sizlere ulaştırmayı hedeflemektedir. Çalışanlarıyla güçlü bir sinerji oluşturan firmamız; ortaklarımızla da bu sinerji temelinde hizmet vermektedir. Her zaman ürünlerimize değer vermek ve müşterilerimizin sorunlarını kısa sürede çözmek görevimizdir.

 

Sağlıklı bir pazarlama programı geliştirmek için müşterilerimizle doğrudan iletişim halinde olup, taleplerini en kısa sürede karşılamaya çalışmaktayız. Böylece müşteriyle iletişimi en üst düzeyde tutmaktayız. Buna bağlı olarak sorunlara çözüm odaklı yaklaşmak ve müşteri memnuniyeti sağlamaktayız. Dolaysıyla her müşteriye özgün çözüm geliştirmekte ve servis sağlamaktayız.  Müşterilerimizin neyi, nasıl ve ne zaman istediğine odaklanarak stratejimizi geliştirdik. 

 

Tüm çabalarımız, stratejilerimizi ekip çalışmasına entegre etmek ve kaliteli ürünleri, en verimli metotlarla müşterilerimize ulaştırmaktır. Dolaysıyla çalışanlarımız; ürün bilgisiyle donatılmış, inisiyatif sahibi olan, çözüm odaklı hareket eden bir takım ruhuyla organize olmuştur.  Her ekip elemanı;  güvenilir, inandırıcı ve müşteriye karşı sorumluluk bilinciyle hareket edecek şekilde görevlendirilmiştir. 

 

Mevcut kalıpların dışına çıkmak için bireysel çalışmayı takım ruhuyla desteklemekteyiz. Bu kapsamda hedef kitlesine ulaşmak için reklam ve tanıtım faaliyetlerine en üst düzeyde önem vermekteyiz. Ayrıca ürünler hakkında müşterilerimizi doğru ve hızlı bir şekilde bilgilendirmekteyiz. 

 

Son olarak iş ortaklarımızın verimli bir satış oranına ulaşması için; ürün bilgileriyle donatılmış ve piyasada aktif şekilde çalışan bir ekip görevlendirmiş bulunmaktayız. Diğer yanda,  sadece ürün satışına odaklanarak iş hayatında var olmak mümkün değildir. Oysaki maksimum oranda ürün satıp, minimum düzeyde memnuniyet sağlayan bir ticaret stratejisi uygulanmaktadır. Artık bunun sürdürülmesi mümkün değildir. Çünkü günümüz dünyasında tüketicileri, salt birer tüketen obje olarak görüp, ürün satarak müşteri memnuniyeti ve güveni sağlamak imkân dâhilinde değildir. Dolaysıyla marka sadakati, güveni ve müşteri memnuniyetini; tüketici ihtiyacı doğrultusunda Premium ürünleri satarak, kaliteli hizmeti maksimum düzeye çıkartarak sağlamaktayız. 

 

Satılırken memnuniyet, alınırken mutluluk, kullanılırken güven veren ürünler satmaktayız. Bize kalan ise sürekliliktir. 

 

“İş hayatındaki can alıcı nokta hizmet etmek için beslenen dürüst duygudur. Ticaret bilindiği gibi hizmet bilimidir. En iyi hizmet veren en çok kar edendir.” George Eberhard  • Bütün hakları saklıdır...
  • "info@uluteknoloji.com"
  • uluteknoloji.com
  • © Copyright 2011